Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Rick and Morty

27 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Ztřeštěnější dvojku, než je Rick a Morty, nenajdeš v celé širé galaxii ani dál. Tihle poděsové škemrali, upláceli (a nakonec nám Rick vyhrožoval násilím), abychom jim udělali kategorii s vlastním merchem. No a protože je máme rádi, najdeš je na našem e-shopu.

Vybírej z figurek nebo hrníčků a užij si (polo)šíleného vědce Ricka a jeho, mírně řečeno, zabedněného vnuka v plné parádě s oficiálně licencovanými produkty. Tyhle věcičky jsou ideální pro obohacení sbírky nebo jako skvělý dárek pro všechny fanoušky tohoto nekorektního seriálu pro otrlé.

RICK a MORTY na scéně

Rick a Morty – jména, při jejichž vyslovení začnou panikařit okurky v širokém okolí i ty schované ve špajzu. Dvojice hrdinů z legendárního seriálu na své poutí bizarními realitami zavítala i na Loot.cz a ty máš jedinečnou možnost nakouknout do jejich světa. Musíš být ready na záplavu nekorektního humoru, roztodivných bytostí a nepředvídatelných situací, které se neustále stupňují. Nasedneš na tuto rozburácenou vesmírnou kocábku s námi?

Vesmír je zkrátka šílený a chaotický a jestli to někdo moc dobře ví, tak je to právě vědátorský děda Rick závislý na alkoholu a jeho (lehce) přitroublý vnuk Morty s „kastról“ účesem. Jestli i ty patříš mezi fanoušky této extravagantní animované dvojice, máš tady licencovaný merch s Rickem a Mortym, který přidáš do své sbírky. A jestli je neznáš vůbec, po pár zhlédnutých dílech a návštěvě psychoterapeuta si je určitě zamiluješ. Od podmanění světa psy přes pana Misíka až po… co prostě nevymyslíš. Bizár, který si bez omamných látek nedovedeš ani představit, ale až ho uvidíš, budeš ho zbožňovat. Na to vsadíme i Rickovu portálovou pistoli.