Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Stranger Things

36 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stranger Things merch ti přináší příhody a paranormální jevy z městečka Hawkins ze streamovací služby Netflix k tobě domů. Obohať svůj geekovskou sbírku o originální předměty s tematikou tvého oblíbeného seriálu. Atmosféra zlatých osmdesátek se skvěle mísí s prvky hrůzy a hororu – prostě taková typická domácí atmosféra.

Prohrábli jsme naše zásoby a vybrali jsme produkty speciálně pro fanoušky Stranger Things. S tímto lootíčkem uděláš parádu a radost sobě nebo někomu jinému. Ale pospěš si, než si je odnese Demogorgon.

STRANGER THINGS merch a víc

Sci-fi seriál Stranger Things ti ukáže, že jet do amerického městečka Hawkins na dovču, je super nápad. Sem tam se ztratí dítě, budeš svědkem paranormálního jevu a když budeš mít kliku, narazíš i na nějakého toho přítulného demogorgona. Při takovém denním programu si vystačíš i s polopenzí. Připoj se k partičce místních dětí, které na první pohled vypadají docela normálně. Na ten druhý vás překvapí třeba telekinetickými schopnostmi (Eleven, díváme se tvým směrem). Každý díl je zkrátka hutné dobrodrůžo.

Sleduješ tento kultovní americký seriál od Netflixu? Tak určitě víš, jaká hororovo-thrillerová zábavička na tebe čeká. Ale ještě před tím, než se schováš pod deku, koukni na nabídku oficiálního Stranger Things merche, který jsme vybojovali nad temnými silami v Hawkinsu.

Připravte se na pořádnou thrillerovou show, kterou si můžeš okořenit stylovým, tematickým merchem Stranger Things z našeho shopu. Pořídit si můžeš populární postavy ze seriálu v podobě extrémně oblíbených Funko POP! figurek, a to rovnou v několika verzích. Nebo je snad libo oficiální plakát? Když chceš skrýt odřenou omítku, není nic lepšího (a jednoduššího).