Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Back to the future

6 položek celkem

S figurkami Funko POP! Back to the Future se jednoduše vrátíš v čase – minimálně do 80. let 20. století, kdy tato kultovní trilogie začala vznikat. Designové postavičky s velkou hlavou potěší každého milovníka této filmové série a cestovatele časem. Almanach se sportovními výsledky nezískáš, časoprostorové kontinuum taky nenarušíš, ale na tuty víme, že se tyto postavičky budou skvěle vyjímat v každé sbírce. Na tuto budoucnost nepotřebuješ ani Vlastíka Plamínka.

U všech Skotů, Marty McFly a dr. Emmett Brown jsou zpátky z budoucnosti, nebo minulosti? Kdo ví. Hlavní je, že si teď můžeš pořídit své oblíbené hrdiny ve verzi figurek Funko POP! Proudový kapacitátor však není součástí balení.

Vydejte se na FUNKO POP cestu časem

Chtěli byste se vrátit v čase? S figurkami FUNKO POP to není problém! Vraťte se zpátky do roku 1955 ve společnosti Martyho McFlye a doktora Emmetta Browna a zažijte Návrat do budoucnosti. To vše z pohodlí vašeho domova.

Tento legendární sci-fi snímek Roberta Zemeckise patří mezi nejúspěšnější filmy celé historie. Když film přišel v roce 1985 do kin zaznamenal obrovský úspěch. Tématika cestování v čase diváky zaujala, a tak se původní film posléze dočkal hned 2 dalších pokračování. Všechny tři filmy jsou oblíbené i dnes po téměř 40 letech a jejich vliv v popkultuře je stále patrný. A jelikož firma FUNKO nerada nechává fanoušky bez postaviček jejich oblíbených hrdinů, pustila se do výroby licencovaných figurek Back to the Future.

Díky snímku se povedlo veřejnosti představit problematiku časového paradoxu a vysvětlit tak teoretické následky cestování časem. Sci-fi tématika si tak našla spoustu nových fanoušků po celém světě. A jaká věc často spojuje fanoušky filmů, her a seriálů? Samozřejmě! Sběratelské figurky. Pokud i vy patříte mezi lidi, pro které je Back to the Future srdcová záležitost, figurka FUNKO POP by vám v pokoji nebo kanceláři rozhodně neměla chybět.

Své oblíbené postavy si můžete vybrat v několika variantách podle oblečení, které postavy ve filmu nosily. Tak třeba hlavního hrdinu Martyho McFlye najdete hned v několika outfitech, které jsou vytvořené přesně podle předlohy z konkrétní scény nebo dílu série. Na výběr máte i v případě doktora Browna, kterého si můžete pořídit nejen v oblečení ze „současnosti“, ale třeba také v historickém oblečení z roku 1955.

Ať už jste fanoušky jakéhokoliv dílu, figurku podle vašeho gusta si určitě vyberete. Na své si přijdou i milovníci ikonických filmových scén, FUNKO totiž vydalo speciální set, který obsahuje figurku doktora Browna a zmenšeninu radnice, do které právě uhodil blesk. Tuhle skvělou filmovou scénu si tak můžete neustále připomínat přímo ve vašem pokoji.

Pokud vás zajímá, jestli FUNKO nezapomnělo na ikonický Delorean, tak nezapomnělo. Na legendární automobil a stroj času 2v1 se přeci zapomenout nedá. Set obsahoval model Deloreanu a figurku Martyho McFlye. Bohužel, po tomhle setu se jen zaprášilo, a tak si na další podobný budeme muset zase nějaký čas počkat. Nastartujte vaši sběratelskou vášeň a vydejte se na nezapomenutelnou cestu časem v doprovodu vašich oblíbených FUNKO POP hrdinů ze série Back to the Future.