Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Cyberpunk 2077

4 položek celkem

Už máš svého V na poličce? Na nic nečekej a získej do své sbírky figurky Funko POP! Cyberpunk 2077 – nejlepší hry roku 2020. Dáš přednost mužské V-male nebo ženské verzi V-female hlavní postavy, nebo rovnou sáhneš po Johnny Silverhandovi v podání Keanu Reevese? Odteď si své oblíbené charaktery přeneseš do svého obýváku a příběhy z Night City můžeš prožít znova.

Cyberpunk buď miluješ, nebo nenávidíš, ale u Funko popek inspirovaných tímto epickým RPGčkem od tvůrců Zaklínače není co řešit. Vinylové figurky si díky jejich nezaměnitelnému designu s velkou hlavou a detailům oblíbí každý a snadno zapadnou do každé kolekce. Při pohledu na tyto postavičky v tom zase budeš lítat. K dostání u náš na shopu jen za pár „ čedáčů“.

Funko pop figurky ze světa Cyberpunk 2077

Vydejte se do rušných ulic futuristického města Night City a ponořte se do světa Cyberpunku 2077 ve společnosti licencovaných figurek FUNKO POP.

Když polská společnost CD Projekt oznámila svou novou open-world RPG hru z prostředí vzdálené kyberpunkové budoucnosti, spoustu fanoušků se téhle herní bomby nemohlo dočkat. Očekávání byla opravdu velká. CD Projekt za sebou měl vydání veleúspěšného Zaklínače 3, který stále patří mezi nejúspěšnější hry současnosti, takže se automaticky očekávala hra těch nejvyšších kvalit. Zájem mezi fanoušky tak byl obrovský ještě před samotným vydáním, a tak se o tuhle herní licenci začala zajímat i firma FUNKO. Díky licenci, kterou FUNKO získalo si teď můžete oblíbené postavy ze hry Cyberpunk 2077 vystavit i u vás doma.

Cybeprunk je oceňován hlavně za bohatý a promyšlený příběh, díky kterému spousta fanoušků dokázala překousnout i výrazné technické problémy, které hru doprovázely zejména v případě konzolových verzí. Pokud máte rádi příběhové hry, které vám nabídnou obrovský svět, ve kterém máte naprostou volnost Cyberpunk 2077 vás určitě zaujme. A jelikož žádný kvalitní příběh nemůže fungovat bez silných a originálních postav, můžete se těšit i na množství charakterů, které se vám doslova dostanou do hlavy.

Vydejte se do města Night City a ponořte se do příběhu Cyberpunku společně s figurkami FUNKO POP. Pořídit si můžete ústředního hrdinu žoldáka „V“ nebo třeba figurku rockové hvězdy a vaší nemesis Johnnyho Silverhanda. Žoldáka „V“, za kterého v Cyberpunku hrajete si můžete zakoupit v mužské i ženské verzi. V případě Silverhanda navíc můžete vybírat hned z několika póz a variant oblečení.

Ať už hrajete za nomáda, protřelé dítě ulice nebo nemilosrdného korporáta, figurka FUNKO POP ze světa Cyberpunk 2077 vám určitě udělá radost a dozajista si získá čestné místo vedle vašeho počítače nebo konzole při hraní téhle kyberpunkové pecky.