Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Fortnite

31 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Světový fenomén a jeden z nejpopulárnějších Battle Royal titulů současnosti Fortnite se dočkal svého ztvárnění i ve světě figurek Funko POP! Díky kvalitnímu zpracování tvoje postavičky vydrží mnohem déle a rozhodně v lepší kondici než v Battle Royal režimu.

Fortnite Funko POP! figurky nabízí dostatek předmětů a uspokojí každou sběratelskou vášeň. Přenes si své známe virtuální charaktery do reálného světa a vystav je na odiv ostatním. Posbírej své oblíbence v jejich specifickém oblečku a dej je tam, kde je může vidět každý. On-line hra tě může prudit padajícími servery, nooby v týmu a lamami (těmi lidskými, ne tou Fortnite). S figurkami Funko ti nic z toho nehrozí a můžeš se jenom bavit. Akorát – tancovat ještě neumí.

Funko pop figurky ze světa Fortnite

Odložte na chvíli ovladače, myši nebo mobilní telefony a vyměňte digitální skiny na vašich obrazovkách za kus něčeho opravdového. FUNKO POP vám totiž přináší figurky z nejúspěšnější battle royale hry současnosti. Připravte se na pořádnou nálož figurek ze světa FORTNITE!

Tahle hra z produkce Epic Games od základu změnila herní trh a udělala obrovskou díru do světa s žánrem battle royale her. Všichni herní fanoušci tak určitě ocení, že je na trhu firma FUNKO, která si nenechá utéct žádnou úspěšnou licenci, jejíž charaktery by mohla přetavit v roztomilé sběratelské figurky. Fortnite nadšenci si tak mohou pořídit vlastní figurku svého oblíbeného skinu v podobě FUNKO POP figurky. Ať už hrajete sólo nebo ve skupině vašich ostřílených kamarádů, figurku s vaším oblíbeným skinem si může pořídit úplně každý.

První figurkou ze série FORTNITE byl dinosauří skin z roku 2018. Od té doby vyšlo obrovské množství dalších skinů, takže se vůbec nemusíte bát, že byste si nějaký skin z vaší digitální sbírky nemohli vystavit doma v jeho fyzické figurkové podobě.

Jelikož Epic Games servíruje fanouškům stále nové skiny, má firma FUNKO opravdu spoustu možností, jaké nové skiny vyrobit a nabídnout svým zákazníkům. O ty nejoblíbenější skiny z posledních sezón ale rozhodně nebudete mít nouzi. Figurek ke sbírání je opravdu více než dost. Při hraní vás tak přímo na vašem stole může podporovat figurka s vaším oblíbeným skinem.

Hrajete se skinem Ragnarok, Black Knight nebo Raven? Není problém, všechny tyhle skiny si můžete pořídit i ve formě FUNKO POP figurky. Pokud se vám líbí méně „agresivní“ skiny, rozhodně oceníte možnost pořídit si figurku Tomato Heada nebo DJ Yondera. A pokud byste místo skinu raději našli nějaký pořádný loot, je tu pro vás figurka Loot Lamy v extra velikosti. Nabídka figurek skinů ze světa FORTNITE je opravdu veliká a garantujeme vám, že vás figurka s vaším oblíbeným skinem potěší mnohem více, než když skin vidíte pouze ve formě pixelů na obrazovce.

Připravte se na výsadek a vyskočte do světa FUNKO POP figurek ze světa FORTNITE.