Doprava od 1400 Kč ZDARMA!

Funko POP! Harry Potter

21 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Figurky Funko POP! Harry Potter potěší malé i velké kouzelníky dřív, než řekneš „Mrzimor“. Pusťte se do sesbírání celé kolekce, nebo si vyber jen ty postavičky, které máš z knížek a filmů nejraději. Svět čar a kouzel Harryho Pottera přichází k tobě domů, protože v Bradavicích holt zase není bezpečno.

Vyber si z celé plejády charakterů a motivů, které jsou spjaty s Harry Potterem ve Funko POP! stylu a ukaž, že jsi skutečný fanda obrýleného čaroděje a jeho přátel.

Abnormálně velká hlava, černá kukadla – toť typické znaky Funko popek, tentokrát výhradně pro fanoušky Harryho Pottera. Sada figurek Funko POP! Harry Potter ti přináší celou bradavickou sebranku, kterou můžeš získat na jednom místě. S Harrym, Ronem, Hermionou, Voldemortem a ostatními můžeš znova zažít filmová dobrodružství, nebo si je přidat do své sbírky. Jen tak mimochodem, na „accio“ kouzlo jsme připraveni, takže musíš objednat klasickou on-line cestou.

Kouzelnický svět figurek FUNKO POP Harry Potter

S výběrem správného kotlíku a hůlky vám sice neporadíme, zato vám rádi pomůžeme s výběrem vaší oblíbené postavy z magického světa Harryho Pottera. Pokud jste do kouzelnického svět z pera J. K. Rowlingové ponoření až po uši a zároveň se vám líbí design FUNKO POP figurek, máte zaděláno na opravdu velkou závislost.

Svět Harryho Pottera je opravdu bohatý na zajímavé postavy a nejrůznější magická stvoření. To je skvělá zpráva pro všechny sběratele, protože firma FUNKO se snaží vyjít svým zákazníkům vstříc, a tak neustále vytváří neuvěřitelné množství nových figurek z vašeho oblíbeného kouzelnického světa.

Pokud si myslíte, že FUNKO končí u vydání jedné figurky pro každou postavu z filmu, tak jste na omylu. Stejnou postavu totiž můžete mít doma v desítkách variant. Jelikož FUNKO vyrobilo figurky ze všech dílů, máte jedinečnou možnost pořídit si hlavní postavy snad úplně v každém oblečení, ve kterém se v průběhu všech 8 filmových dílů objevily. Pokud tak chcete Harryho Pottera nejen ve svetru, který mu upletla Ronova mamka, ale také ve famfrpálovém dresu nebo pyžamu, není problém. Svou sbírku můžete neustále rozšiřovat o další skvělé kousky. Velkou výhodou této série je také fakt, že díky její veliké oblibě vznikají i figurky méně důležitých postav. Sbírka tak rozhodně neskončí jen u těch nejznámějších, ale rozšíří se i na další postavy jako je např. Rita Holoubková, Padma Patilová, Zlatoslav Lockhart nebo třeba sova Hedvika.

A aby toho nebylo málo, tak u postaviček nekončíme. Kouzelnický svět je po světě natolik oblíbený, že se FUNKO rozhodlo vyrobit také ikonický bradavický express. Pořídit si můžete lokomotivu i s dalšími vagóny tohoto jedinečného vlaku. Každý set obsahuje část vlaku a jednoho člena „golden tria“. Se svými postavičkami tak můžete vyrazit na nástupiště 9 a ¾ a vydat se na cestu do Bradavic. A když už jsme u toho nástupiště, tak to si v případě zájmu můžete pořídit také. Možností je nepočítaně.

Většina FUNKO POP figurek je vysoká cca 10 centimetrů. Určitě vás ale napadne, jak je to s třeba s takovým Hagridem, který je oproti ostatním postavám opravdový obr. FUNKO velikostní problém vyřešilo tak, že se rozhodlo upravit zaběhlé standardy a vytvořit extra velké figurky. Nemusíte se tak bát, že by Hagrid náhodou zapadl v davu. Pokud byste mu chtěli udělat společnost, není problém mu pořídit také extra velkou Madam Maxim. A úplnou raritou je 45cm vysoká pop figurka Harry Potter, největší figurka kterou FUNKO vyrábí.

V případě, že vám klasické figurky nestačí, můžete se poohlédnout také po větších jezdeckých modelech. V nabídce najdete třeba celé ústřední trio letící na drakovi z Gringottovy banky nebo Rona na šachové figurce z prvního dílu. V případě, že vás okouzlily nové filmové díly se sympatickým kouzelníkem Mlokem Scamandrem, můžete se pustit do sbírání série Fantastická zvířata a kde je najít. Díky FUNKO POP figurkám si tak zažijete hledání a sbírání mystických tvorů na vlastní kůži.

Pro opravdové potterheady tu jsou speciální dioramatické sety. Ty povětšinou zobrazují konkrétní scénu z filmu nebo kromě postavičky obsahují ještě model nějaké ikonické budovy. Pořídit si tak můžete Hagridovu hájenku s Tesákem, Weasleyovic Doupě s Molly Weasleyovou nebo epický duel Voldemorta s Harry Potterem.

Figurek FUNKO POP ze světa Harryho Pottera je v nabídce snad více než hůlek u Ollivandera a tak si myslíme, že si svou oblíbenou postavu najde úplně každý. Vydejte se do Bradavic a zažijte kouzelnické dobrodružství s figurkami FUNKO POP ze série Harry Potter a Fantastická zvířata a kde je najít.