Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Marvel

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Z obrazovky rovnou do tvé sbírky míří postavičky Funko POP! Marvel. Když jdeš večer spát, ráno vstáváš nebo hraješ hry, superhrdinové Marvel tě budou neustále chránit. Stačí si jenom vybrat z dostupných provedení a tvůj pokoj bude zasvěcený superhrdinům.

Figurky Funko POP! Marvel jsou určeny pro vášnivé sběratele a opravdové odborníky Avengers, Spider-mana a spol. a celý tento vesmír od Stana Leeho.

Postavy jako Iron Man, Thor nebo Wolverine – ikonické postavy, které se zapsaly do povědomí všech fanoušků – můžeš mít u sebe doma a doplnit tím svou kolekci o skvělé sběratelské artefakty, nebo potěšit někoho dalšího stylovým dárkem. Cesta k radosti vždycky vede přes Funko POP!

Funko pop figurky ze světa Marvel

Připravte se na pořádnou jízdu! S figurkami FUNKO POP se vydáváme do světa nejmocnějších hrdinů (a padouchů) ze světa MARVELu.

Slovo MARVEL, to je dnes ve světě pojem. Tohle komiksové vydavatelství je tu s námi již pěknou řádku let. První komiksy vyšly už v roce 1939, kdy Martin Goodman položil základní kameny budoucího komiksového giganta. Vydavatelství se v té době sice jmenovalo Timely Publications, ale už v té době začali vznikat první komiksoví superhrdinové. Vůbec první komiks vyšel pod názvem Marvel Comics #1. Komiks si získal spoustu fanoušků a na americkém trhu ho potkal obrovský úspěch. Další úspěšnou řadu rané fáze vydavatelství si na štít připsal dnes již legendární Kapitán Amerika. Komiksy se vydávaly v milionech výtisků a komiksovému žánru se začalo skvěle dařit. Rok 1941 byl pro vydavatelství důležitý také z tvůrčího hlediska. Na post editora se dostal bratranec Goodmanovy ženy Stanley Lieber, což není nikdo jiný než „otec“ nejznámějších MARVELovských postav Stan Lee.

I přes prvotní úspěch zbrzdila komiksový fenomén druhá světová válka. Poválečná éra se tak místo na komiksy zaměřovala spíše na horrorové, krimi a westernové příběhy. Vydavatelství se přejmenovalo na Atlas Comics a opětovný pokus o znovuoživení superhrdinských příběhů přišel až v roce 1951.

Ten největší BOOM ale přišel až v roce 1961. Komiksy se po dlouhých deseti letech naplno začlenily do americké kultury a budoucí hrdinové si získali své nezpochybnitelné místo v popkultuře. Stan Lee a Jack Kirby vytvořili nový superhrdinský tým Fantastický čtyřka, který započal dlouhou a úspěšnou cestu vydavatelství pod současným jménem MARVEL.

Dnes už známe stovky, možná tisíce superhrdinů. V kinech vídáme desítky filmů a sběratelské předměty s motivy superhrdinů ze světa MARVELu jsou takřka na každém rohu. Příležitost vycítila i firma FUNKO, která se vrhla do výroby licencovaných figurek hrdinů z komiksů a filmů MARVEL universa. Už teď je vám asi jasné, že pokud se do sbírání figurek nadchnete, budete mít co sbírat ještě dlouhé roky. FUNKO totiž s vydáváním „marveláckých“ postav začalo už v roce 2010 a každý rok je jich víc a víc.

Stejně jako FUNKO POP figurky ze světa STAR WARS se i figurky MARVEL od těch ostatních trochu liší. Z licenčních důvodů nemají hlavu pevně připevněnou k tělu, ale disponují tradiční kývací „bobble head“ hlavou. Práva na akční figurky z komiksů a filmů MARVEL má totiž firma Hasbro, takže aby nevznikaly spory, muselo FUNKO figurky dostatečně odlišit, aby se nedaly zaměnit s akčními figurkami od Hasbra. Kromě kývající hlavy jsou ale stejné, jako všechny ostatní figurky FUNKO POP, takže na vaší poličce si určitě zaslouží své místo.

Ať už je váš oblíbenec Deadpool, Hulk nebo Iron Man, figurku vašeho oblíbeného hrdiny v nabídce FUNKO POP určitě najdete. A nejen jednou! Všechny figurky vycházejí hned v několika variantách! Pořídit si tak můžete Iron Mana hned v několika provedeních jeho zbroje. Hrdinové navíc existují nejen v jejich superhrdinské formě, ale také v té civilní. Můžete si tak pořídit stovky figurek do vaší sbírky. A asi už vás ani nepřekvapí, že každý nový film nebo seriál téměř okamžitě od vydání následuje nová řada figurek, které můžete začlenit da své sbírky.

Oblečte si slušivé superhrdinské elasťáky a vydejte se s námi do světa FUNKO POP figurek ze světa superhrdinů vydavatelství MARVEL.