Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Overwatch

2 položek celkem

Snad tě ani ve skrytu duše nenapadlo, že by se fenomén Funko POP! figurek vyhnul takové klasice, jakou je multiplayerová FPS střílečka Overwatch. Poskládej si svůj vlastní tým hráčů z nejoblíbenějších hrdinů ve Funko POP! stylu a vyraz do akce. Oficiálně licencované postavy jsou vyvedeny v typicky humorném a nezaměnitelném designu.

Vybírej Funko POP! Overwatch postavy podle jejich atributů a schopností ve hře, nebo prostě jen podle toho, za koho hraješ nejraději a s kým děláš v soupeřově týmu pořádnou pixelovou paseku. Postav si tým 3v3, 6v6 a sehraj epické bitvy s týmem snů přímo na tvojí poličce.

Funko pop figurky ze světa Overwatch

Připravit zbraně, nažhavit schopnosti a vzhůru do boje! Společně s figurkami FUNKO POP totiž vyrážíme do herního světa Overwatch.

Overwatch je úspěšná multiplayerová střílečka, kterou žádnému hernímu nadšenci asi nemusíme zdlouhavě představovat. Tahle hra z první osoby vás zaujme líbivou grafikou, skvělou hratelností, a hlavně obrovským množstvím různorodých postav, za které můžete hrát. Každá postava má unikátní vlastnosti, herní styl a vzhled. Vybrat si tak můžete postavu přesně podle vašeho gusta.

Hra byla Blizzardem představena už v roce 2014 a v průběhu let si získala opravdu širokou fanouškovskou základnu. Otevřenou betu hrálo ještě před vydáním téměř 10 milion hráčů, což jasně předznamenalo úspěch a oblibu tohoto nového videoherního počinu. Po třech letech od vydání ji hrálo neuvěřitelných 50 milionu hráčů. Pokud mezi těch 50 milionů patříte i vy, rozhodně oceníte možnost pořídit si vaši oblíbenou herní postavu i ve formě roztomilé sběratelské figurky FUNKO POP.

Nabídka postav je opravdu široká, a tak se vůbec nebojíme, že byste svou oblíbenou postavu ve formě FUNKO POP figurky nenašli. K dostání je postava Reapera, Brigitte, Any nebo Junkrata, ale i velká spousta dalších hrdinů. Na nic nečekejte a pusťte se do sbírání vašich oblíbených postav ze hry Overwatch.

Úspěšné tituly často dostanou nějaké to pokračování, jinak tomu není ani v případě hry Overwatch. Fanoušci se tak mohou těšit na nový díl Overwatch 2, který bude obsahovat speciální funkci, díky které mezi sebou budou moci soupeřit hráči prvního i druhého dílu zároveň. Těšit se samozřejmě můžete na nálož nových postav a taky na některé staré známe. Už teď je k dostání figurka ikonické Tracer nebo Genjiho z nového dílu.

Ponořte se do hry Overwatch a připravte se na nový díl Overwatch 2 v doprovodu figurky vaší oblíbené postavy. Připravit! Vyrážíme do světa figurek FUNKO POP herní série Overwatch.