Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Star Trek

2 položek celkem

Jestli rád prozkoumáváš hlubiny vesmíru s kapitánem Picardem, Kirkem a panem Spokem, pak jsou figurky Funko POP! Star Trek přesně pro tebe. Poskládej si svoji vlastní posádku vesmírné lodi Enterprise a „wžůůůů“ pryč, než za tebou přiletí Klingoni.  

Svět Star Treku je plný ras, lidí, nelidí… zkrátka rozmanitých postav všeho druhu. Které z nich si dáš na poličku? Vyzdob si interiér popkami  Funko Star Trek, postav si svoji hvězdnou flotilu, nasaď si špičaté uši a zavzpomínej na staré časy s tímto kultovním seriálem.

Funko pop figurky ze světa Star Trek

Vydejte se do hlubin vesmíru na palubě lodi Enterprise a objevte neznámější hrdiny legendárního sci-fi seriálu Star Trek.

Tenhle seriál patří mezi základní pilíře celého sci-fi žánru. Poprvé se posádka lodi USS Enterprise v čele s kapitánem Kirkem objevila už v roce 1966. Seriál si ihned našel velké množství fanoušků, a tak dobrodružství téhle vesmírné skvadry pokračovala v řadě dalších sérií a filmových adaptací.

Jelikož slavil Star Trek celosvětový úspěch, neskončil seriál pouze u původní posádky. Vznikla také řada prequelů, které se odehrávaly ještě před událostmi původního seriálu. Aby toho nebylo málo, fanoušci si nakonec mohli vychutnat i seriály, které se odehrávaly až po událostech, kterými si prošla posádka lodi Enterprise. Dohromady tak vzniklo více než 20 samostatných filmů a seriálů z tohoto úspěšného universa.

Společnost FUNKO nenechává žádnou úspěšnou licenci bez povšimnutí, a tak v jejím portfoliu licence Star Trek nemohla chybět. Díky FUNKO POP figurkám si tak doma můžete vystavit nejznámější hrdiny ze světa Star Treku bez toho, aniž byste se museli vydávat do hlubin nebezpečného vesmíru. Do sbírky můžete přidat také příslušníky nejrůznějších mimozemských ras, jako jsou Vulkánci, Romulané nebo Borgové. Chybět samozřejmě nemohou ani Klingoni.

Pokud jste se k Star Treku dostali až v posledních letech, určitě vás potěší skutečnost, že FUNKO vyrábí figurky také z aktuálního seriálu Star Trek: Discovery. Pořídit si tak můžete komandérku Burnhamovou nebo kelphiánského důstojníka Saru. Pro fanoušky původních seriálů a starších sérií nesmí chybět kapitán Kirk nebo dnes již popkulturním fenomén Spock. Svého oblíbeného hrdinu si tak vyberete ať už jste fanoušky původního seriálu, filmů nebo nových adaptací. Vesmír figurek FUNKO POP ze světa Star Trek je totiž dostatečně velký pro všechny!