Doprava od 1900 Kč ZDARMA!

Funko POP! Star Wars

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Figurky Funko POP! Star Wars pochází z galaxie daleko, daleko odsud… ale neboj, už jsou tady! Takže pokud po figurkách Jedy, Padawanů a princezen ve zlatých bikinách toužíš, na tlačítko nákupu kliknout musíš, tak řekl by Mistr Yoda.

Posbírej všechny postavičky a doplň svoji sbírku charakterů Funko POP! jednou z nejoblíbenějších popkulturních značek, kterou tento svět vůbec zná. Připomeň si kultovní scény a okamžiky ze všech dílů. V sérii figurek POP! Star Wars najdeš všechny kladné hrdiny, arcilotry z Temné strany síly a další důležité charaktery napříč celou ságou v typicky roztomilém zpracování s disproporčně velkou hlavou. Nutnost v kolekci každého fanouška, který dokáže vyjmenovat všechny SW filmy tak, jak jdou za sebou v dějové linii hlavního kánonu.

Funko pop figurky ze světa Star Wars a Mandalorian

STAR WARS je fenomén, který se řítí galaxií a nejde zastavit. Divácké šílenství rozpoutal už v roce 1977, kdy byl do kin uveden první film Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje. Je to už více než 30 let, kdy pokoje fanoušků této vesmírné ságy zdobí nejrůznější sošky, figurky, plyšáci a miniaturní zmenšeniny legendárních vesmírných lodí. A jelikož fanoušků je na světě opravdu nepočítaně, tak STAR WARS licence nemůže chybět ani v portfoliu společnosti FUNKO.

Ať už je vaše oblíbená postava jakákoliv, ať fandíte světlé nebo temné straně, ať jste přívrženci Impéria nebo třeba Nové republiky, v řadě figurek FUNKO POP STAR WARS se na vaši oblíbenou postavu rozhodně nezapomnělo. Kromě figurek z původní Lucasovy ságy si můžete pořídit také hrdiny z nové trilogie jako je Rey nebo Kylo Ren. Pokud vás nová trilogie příliš neohromila a dáváte přednost animovaným sériím, můžete začít sbírat třeba vaše oblíbené postavy ze seriálu Clone Wars. Figurek k sesbírání tak máte opravdu nepřeberné množství.

Jestliže už doma nějaké „popky“ máte, možná by vás mohlo překvapit, že všechny figurky ze série Star Wars se od těch tradičních trochu liší. Všechny figurky ze světa Georga Lucase totiž mají kývací „bobble head“ hlavu a stojí na podstavci. To je pro současné FUNKO POP figurky poněkud netradiční, jelikož většina ostatních figurek má hlavu pevně připojenou k tělu a stojí volně bez podstavce.

V čem jsou Star Wars pop figurky jiné?

Zajímá vás, proč se figurky ze Star Wars od těch ostatních liší? Má to jednoduché vysvětlení. Za všechno může licence. Firma Hasbro totiž vlastní licenci na výrobu figurek řady Mighty Muggs ze světa Star Wars. A jestliže se FUNKO chtělo do výroby licencovaných figurek vložit, muselo své vlastní produkty nějak odlišit od těch od Hasbra. Změnou vzhledu se FUNKO chrání před případnými právními spory, které by mohly vzniknout v případě, kdy by se Hasbro ohradilo, že se figurky obou firem nápadně podobají.

FUNKO se tak vrátilo ke svým historickým kořenům a figurkám přidali kývající bobble hlavu, která byla pro jejich produkty typická ještě v dobách, kdy série FUNKO POP neexistovala. Figurky navíc stojí na podstavci, takže se jasně liší od tradičních akčních figurek, na které má Hasbro také licenci. A stejný příběh potkal také figurky ze světa Marvelu. Ty sice nemají podstavec, ale kývající hlava je ze stejných licenčních důvodů také neminula.

Podstavec má jednu výhodu, ihned rozeznáte, které figurky patří do světa oblíbené vesmírné ságy a máte díky nim jistotu, že si náhodou nevystavíte Baby Yodu vedle kouzelníků a skřítka Dobbyho z Harryho Pottera. Jak už bývá u figurek FUNKO POP zvykem, vybrat si můžete z obrovského množství postav. Nechybí Luke Skywalker, kapitán Rex, oblíbený BB-8 nebo raritní figurka - Han Solo v karbonitu. Většinu figurek můžete pořídit hned v několika variantách, takže třeba takového Obi-Wana Kenobiho najdete v typické jedijské róbě, v brnění klonového vojáka nebo v jeho holografické podobě. A stejnou rozmanitost nabízí naprostá většina figurek, takže o sběratelskou zábavu máte postaráno na dlouhé roky.

Jak už víte, figurky FUNKO POP ze světa STAR WARS se od těch ostatních trochu liší. Pří výběru s tím tak musíte počítat, protože kývací hlava je pravděpodobně v brzké době jen tak neopustí. A změna designu by potrápila současné Star Wars sběratele, kteří by najednou měli figurky ve dvou různých provedeních. Pokud si ale nějakou „kývačku“ pořídíte, určitě si ji zamilujete. Co nás v budoucnu čeká nevíme, ale jedno víme určitě. Jakmile vyjde nový film nebo seriál ze světa Star Wars FUNKO POP figurky budou u toho!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení