Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Stranger Things

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sběratelské figurky Funko POP! Stranger Things jsou ideálním dárkem pro všechny fanoušky tohoto sci-fi seriálu. Hlavní charaktery opouští městečko Hawkins a vydávají se k tobě, na tvoji poličku, a s sebou si nesou i pěknou dávku nadpřirozených jevů. Tak co, už se těšíš, až se Dustin, Eleven, Max nebo třeba Demogorgon uvelebí ve tvém pokoji?

Figurky Funko Stranger Things jsou určeny pro sběratele a skalní fanoušky exkluzivního seriálu od Netflixu, kterým přináší jejich oblíbené hrdiny v nezaměnitelném provedení. Postavy jsou vyvedeny v různých outfitech, které odpovídají určitým scénám v seriálu a připomenou klíčové momenty z každé odvysílané řady.

Funko pop figurky ze světa Stranger Things

Vydejte se do města Hawkins a ve společnosti hrdinů seriálu Stranger Things přijděte na kloub záhadám a nadpřirozeným jevům, které tomuhle americkému městečku nedají spát. Představujeme vám řadu licencovaných figurek z mysteriózního seriálu Stranger Things.

Tak tenhle seriál sklidil ve světě opravdu obrovský úspěch. První série vyšla na Netflixu v roce 2016 a téměř okamžitě si získala uznání kritiků nejen za scénář a režii, ale také za herecké výkony a hudbu. Seriál se netají tím, že skládá poctu oblíbeným filmům z 80. let, do kterých je zasazen i děj samotného seriálu. Všichni fanoušci jistě ocení, že si hlavní postavy Willa, Dustina, Mika a Luka mohou pořídit a vystavit také ve formě sběratelských figurek FUNKO POP. Seriálovým nadšencům samozřejmě nemůže chybět ani figurka tajemné Eleven.

Úspěch první série zajistil seriálu další pokračování, takže si můžete pořídit hned několik variant figurek v závislosti na jejím vzhledu a oblečení v konkrétní sérii. Sbírku tak můžete neustále rozšiřovat o nové a nové modely. V nabídce nemůžou chybět ani další postavy a monstra, se kterými se v seriálu můžete potkat. K dostání je děsivý Demogorgon, detektiv Hooper nebo Max. Díky tomu, že ke každé sérii vychází nová řada figurek, můžete zkompletovat sbírku věnovanou pouze sérii Stranger Things. A už teď vám můžeme slíbit, že sbírka to rozhodně nebude malá.

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Stranger Things, alespoň jedna figurka FUNKO POP vaší oblíbené postavy by vám neměla chybět. Obzvláště pro sběratele jsou pak zajímavé speciální limitované verze figurek, které mohou časem vzrůst na hodnotě. Mezi vzácnějšími figurkami najdete třeba Jedenáctku s vlasy, speciálního Demogorgona nebo extra velkou figurku Monstra.

Popusťte uzdu fantazii, obrňte se proti stresu a strachu a vydejte se s figurkami FUNKO POP do mysteriózního světa seriálu Stranger Things.