Doprava od 1900 Kč ZDARMA!

Funko POP! Transformers

8 položek celkem

Poskládat z cool auta ještě víc cool robota? Není se co divit, že Transformers patřili mezi legendy a v paměti mnoha z nás tam stále jsou. Jestli taky patříš k vyznavačům automobilových roboťáků, Funko POP! Transformers edice figurek ti musí parkovat ve tvém regálu.

Ať už vzpomínáš na starý animáky, máš radši filmové zpracování, některou z řady her či aplikací, Transformers Funko POP figurky tě dostanou. Vyber si mezi hrdinskými klaďasy z řad Autobotů, nebo sesbírej ďábelské Deceptikony. S Funko figurkami Transformers může válka mezi Autoboty a Deceptikony pokračovat. Připojíš se na stranu Bumblebeeho, nebo Megatrona? Na celou tvou sbírku pak bude dohlížet Optimus Prime.

Funko pop figurky ze světa Transformers

Představte si, že by se vaše auto proměnilo v bojového robota. Tak přesně tohle se vám může stát s řadou figurek FUNKO POP ze série Transformers. Tihle bojoví roboti tak mohou změřit síly i ve vašem pokoji. Vyhrají hrdinští Autoboti nebo záporní Decepticoni? Rozhodnutí je jen na vás!

Transformers je označení pro japonsko-americkou mediální skupinu, která vytváří hračky, animované seriály a v neposlední řadě také filmy ze světa dvou znepřátelených robotích frakcí. Příběh tohoto úspěšného universa se začal psát už v roce 1984, kdy vznikly první animované seriály a řada transformujících se robotích hraček, které ke značce Transformers neodmyslitelně patří.

Původní koncept robotů měnících se na nejrůznější dopravní prostředky vznikl původně v Japonsku. Figurky robotů tam vyráběla firma Takara Tomy. Úspěch robotů na asijském trhu zaznamenala firma Hasbro, která si pořídila licenci na prodej transformujících se robotů pro západní trh. Lidem z Hasbra ale bylo jasné, že pokud chtějí udělat z robotích hraček hit, budou na to muset jít jinak než jejich kolegové v Japonsku. Původně bezejmenní roboti tak dostali jména a vlastní animované seriály, díky kterým si k nim fanoušci dokázali vybudovat vztah. Vznikl tak fenomén nesoucí jméno Transformers.

Od té doby vzniklo více než 20 animovaných seriálů s nejrůznějšími postavami a robotími hrdiny. Nejvíce se ale Transformers dostaly do povědomí diváků díky úspěšným filmům Michaela Baye. Dnes už tak každý ví, kdo je to Bumblebee, Megatron nebo Optimus Prime. Pokud svět Transformers patří mezi vaše srdcovky, rozhodně oceníte možnost pořídit si vašeho oblíbeného robota i v podobě figurky FUNKO POP. Výběr je opravdu široký, takže se nemusíte bát, že byste svého oblíbence v nabídce nenašli.

FUNKO se rozhodlo nabídnout fanouškům figurky hned v několika variantách. Můžete si tak vybrat, jestli chcete mít figurku podle filmové předlohy nebo té animované. Figurky z filmů najdete pod označením POP Movies a ty z původních komiksů a seriálů pod názvem POP Retro Toys. Na své si tak přijdou nejen noví fanoušci, ale i ti, kteří znají Transformery už dlouhé roky. Jestliže chcete mít svého oblíbence neustále s sebou, určitě oceníte také možnost koupit si miniaturního FUNKO POP robota na klíče. Obzvláště povedená je třeba klíčenka s hudbou posedlým robotem Jazzem.

Přidejte se na stranu Autobotů nebo Decepticonů a pomozte svým oblíbených hrdinů zvítězit v rozhodující bitvě o svět FUNKO POP Transformers.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení