Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Funko POP! Trolls

4 položek celkem

Jsou malí, mají přerostlé barevné háro a ujížděla na nich i tvoje máma. Populární trollové slaví návrat ve velkém stylu a už to není jen předpotopní hračka z devadesátek. Nasbírej všechny trollí kamarády z edice Funko POP! Trolls a rozjeď pestrobarevnou párty.

Roztomilost na druhou a figurky takřka v životní velikosti – to jsou popky Funko Trolls. Tihle mrňousové zkrátka ještě nepatří pod holicí strojek.

Funko pop figurky ze světa Trolls

Chtěli byste mít doma roztomilého zpívajícího trola? Pokud ano, série FUNKO POP figurek Trolls je tu právě pro vás!

Trolls je americký animovaný muzikál z produkce studia Dream Works. Předlohou pro tento snímek byla oblíbená série panenek Good Luck Trolls. Panenky, které se staly hlavními hrdiny nového filmu vznikly už v roce 1959 v dílně dánského rybáře a dřevorubce Thomase Dama. Roztomilé figurky si ve světě získaly spoustu fanoušků, a tak byste v šedesátých letech jen těžko hledali dětský pokoj, kde by se alespoň jedna trolí panenka nenacházela. Postupem času oblíbenost těchto hraček klesala a stala se zájmem jen úzkého kruhu specializovaných sběratelů. To se ale mění!

Studio Dream Works se v roce 2016 rozhodlo trolí fenomén oživit a uvedlo do kin snímek Trolls. Hlavními hrdiny se stali roztomilí trolové, na které má spousta starších vzpomínky ještě z doby, kdy byli děti. Úspěch filmu potvrdil, že roztomilí trolové si najdou své fanoušky i dnes. Úspěchu si všimla také firma FUNKO, která vydala licencovanou sérii Trolls. Oblíbené trolí figurky si tak můžete po dlouhých letech zase pořídit.

Oproti klasickým FUNKO POP figurkám se trolové liší barevnými vlasy, které nejsou vyrobeny z plastu, ale jednotlivých vlásků. Figurky se tak podobají původním Good Luck Trolls, kteří byli známí právě díky reálně vypadajícím vlasům. Na výběr máte hned z několika barevných variant. Je tak jen na vás, jakou barvu bude mít číro vašeho trola.

V nabídce najdete trola s modrými vlasy, oranžovými nebo růžovými. Samozřejmě ale nechybí ani pestrobarevný duhový trol.

Pokud hledáte něco opravdu roztomilého a milého, řada figurek FUNKO POP Trolls je skvělou volbou. Nejenže potěšíte starší sběratele původních panenek, ale také všechny nové fanoušky animovaného muzikálu Trolls.