Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

FUNKO POP! Figurky

165 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Výběr těch nejzajímavějších a nejpopulárnějších Funko POP! figurek z herních sérií, filmů a seriálů!

Figurky Funko POP! dobývají svět a svou popularitou dohánějí i Albuse Brumbála. Jsi náruživý hráč, filmový fajnšmekr, kouzelník, cestovatel v čase, geek každým coulem? Tak jsi tady správně. Svým tematickým záběrem tyto figurky osloví každého, kdo aspoň jednou zapnul televizi. Motivy zahrnují všechny popkulturní žánry, oblast filmů, seriálů, her, komiksů, hudby a nebo třeba pohádek. Díky svému širokému tematickému záběru vyslyší přání jak zarytých sběratelů, tak těch, kteří chtějí mít svoji oblíbenou postavu z pop kultury na poličce.

Funko POP! figurky jsou navíc roztomilé na pohled, vyznačují se kvalitním zpracováním a oproti jiným figurkám jsou cenově velmi dostupné. Vybrat dárek, který kápne do noty každému, ještě nikdy nebylo tak snadné. Nadšenci si doplní svoji kolekci o vybrané kousky podle svého gusta a všichni ostatní jednoduše najdou to, co je baví a co mají rádi. Sháníš jednoho konkrétního solitéra, nebo rovnou celou bandu z tvého oblíbeného filmu? Tak tady je pro tebe máme, ať si můžeš přehrát konkrétní scény nebo třeba celý film.

Fenomén jménem POP figurky

Zaplňte prázdné poličky a obklopte se svými oblíbenými hrdiny. Tyhle roztomilé zmenšeniny popkulturních postav už sbírají miliony sběratelů po celém světě. Malé tělo, velká hlava a stovky herních, seriálových a filmových licencí. To jsou poznávací znaky figurek FUNKO POP.

Ujíždíte si na superhrdinských komiksech od MARVELu a DC? Jste fanoušek Harryho Pottera tělem i duší nebo nedáte dopustit na bojem ošlehané videoherní postavy? Žerete Ricka a Mortyho, Stranger Things, Star Wars nebo třeba Fortnite? Z nabídky FUNKO POP figurek si vybere zkrátka úplně každý.

Fenomén FUNKO POP postaviček je nakažlivý! Jakmile začnete, budete chtít svou nově vzniklou sbírku neustále rozšiřovat. Někdo by si mohl myslet, že jsou to jen obyčejné akční figurky, ale není tomu tak. Jde o opravdový sběratelský artefakt. Sběratelské předměty mají jednu věc společnou – s časem roste jejich hodnota a jinak tomu není ani v případě FUNKO POP postaviček. Ty nejvzácnější figurky dnes stojí tisíce amerických dolarů. A právě takový klenot můžete mít doma i vy.

Na své si přijdete i v případě, že máte raději hrdiny reálného světa. Vlastní figurky už totiž mají také umělci. Domů si můžete pořídit třeba miniaturního Eda Sheerana, Vincenta van Gogha nebo Freddie Mercuryho.

Společnost FUNKO POP chrlí jednu novinku za druhou a neustále přibývají nové figurky a postavičky z úspěšných filmů, her a seriálů. Nemusíte se tak bát, že byste si zrovna vaši oblíbenou postavu nemohli vystavit doma v její zmenšené verzi.

Jednotlivé pop figurky vychází hned v několika variantách, vybrat si můžete figurku ve specifickém oblečení nebo póze. K dostání jsou také speciální barevné varianty, které jsou zajímavé hlavně ze sběratelského hlediska. Existují i vzácné limitované modely, které vychází k nejrůznějším eventům a conům.

Historie firmy Funko se začala psát roku 1998. Založil ji sběratel hraček Mike Becker, který firmu nastartoval díky výrobě licencovaných, v té době velice oblíbených, bobbleheadů. Šlo o vysoké figurky s neúměrně velkou kývací hlavou. Figurky z filmů a úspěšných seriálů si v Americe brzy našly spoustu fanoušků z řad filmových nadšenců a sběratelů. Trh se ale brzy nasytil a společnost Funko potřebovala najít nový hit.

Změna nastala v roce 2005, kdy společnost Funko koupil její současný vlastník Brian Mariotti. Ten si uvědomil, že licencování figurek je jasnou cestou k úspěchu a začal licencovat opravdu ve velkém. Figurky v té době vypadaly jinak než ty dnešní, vzhledem připomínali spíše klasické sběratelské sošky. Nicméně už v té době mohli zákazníci vybírat z nepřeberného množství filmových postav, které si mohli vystavit doma. Figurky se dobře prodávaly, ale stále to nebyl hit, který by firmu vystřelil na vrchol.

Bod zlomu a obrovský celosvětový úspěch přišel až v roce 2010, kdy se figurky vrátily ke kořenům původních bobbleheadů. Velikost figurek se se zmenšila na 10 centimetrů, začalo se vyrábět z vinylu a figurky znovu dostaly svou dnes již ikonickou „nafouklou“ hlavu. Hit byl na světě. Roztomilou figurku svého oblíbeného hrdiny chtěl mít každý doma a díky obrovskému množství licencí z filmů, her a seriálů bylo z čeho vybírat. Nový design figurek si zákazníci ihned zamilovali. Vznikla nejprodávanější řada produktů společnosti FUNKO POP. Přidejte se k neustále rostoucí komunitě sběratelů a ponořte se do úžasného světa FUNKO POP ještě dnes.