Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

World of Warcraft

9 položek celkem

Jsi Alík, nebo Horďák? Pro nás za nás můžeš být klidně i bahňák, protože tady najdeš merch pro obě strany z World of Warcraft. U nás v Lootu jsme si dali quest přinést ti originální a stylové WoWko produkty, tak omrkni, jaké motivy z této legendární MMORPG od Blizzardu jsme pro tebe přichystali.

Merch ze hry World of Warcraft představuje skvělé dárky pro Alíky i Horďáky. Nadchne všechny Orky, Trolly a další rasy z řad fanoušků a hráčů. Stačí si jen vybrat tematiku a vzor, která ti náleží. Ukaž ostatním, kam patříš v tomto válečném světě. Vyjádři svoji příslušnost designovým WOW hrníčkem, obdaruj kámoše stylovými WOW ponožkami, aby ho nezebaly goblinní nožky nebo vyraz se svým mountem na lov Elfů s WoW batohem.

WOW merch a víc

Křižuješ svět World of Warcraft už nějaký ten pátek a plníš questy jako na běžícím pásu? Tak se připrav na pořádnou várku merche z WoW univerza. Užij si tento MMORPG fantasy svět ještě intenzivněji, ať už jsi Horďák, nebo Alík. Vyraz do dalšího dobrodružství s pěkně naleštěnou výbavou jako správný fanoušek tohoto herního fenoménu.

Svou oblíbenou hru můžeš klidně nosit zádech nebo v kapse. V nabídce totiž najdeš peněženky, vaky, ale nechybí ani další tematické předměty. Samozřejmě si vyber frakci, ke které patříš, ať to každý vidí. Varianty tu máme pro každého. Všechen World of Warcraft merch se vyznačuje oficiální licencí a perfektně odvedeným designem, takže hned víš, že třeba tyhle WoW ponožky nebudou děravé po prvním vyprání. Jako skalní fanoušek přece nebudeš nosit nějaké šunty, které by ti zkazili reputaci.

Je nám jasné, že cestování v rámci questů je zdlouhavé, a i tvůj mount s jazykem na vestě potřebuje pauzu stejně jako ty. Pro chvíle oddechu si dej horký nápoj – jak jinak než z WoW hrnku v provedení Hordy, nebo Aliance.