CS2 Shadow Daggers

10 položek celkem

Nože Shadow Daggers patří v CS: GO k naprostým unikátům, a to nejenom proto, že se vyskytují v páru. Tyto pěstní dýky jsou nejlepší pro rychlý a dynamický gameplay v lokacích s mnoha krycími objekty. Stačí jeden přesně mířený úder nebo rovnou double attack a je vymalováno. S noži CS: GO Shadow Daggers hrají opravdoví profíci na instakilly nebo streameři, kteří jedou na styl.

Shadow Daggers totiž disponují stylovými animacemi a triky, které můžeš provádět díky otvorům pro uchopení. Kromě kvalitního provedení nabízejí dýky také realistické CS: GO skiny.

Když chceš do své sbírky více za méně, je toto dokonalá volba. Repliky CS: GO Shadow Daggers jsou zhotoveny z kvalitní nerezové oceli, na jejímž povrchu nepoškrabatelně ulpí každý skin dle výběru, například Shadow Daggers Fade, Shadow Daggers Gamma Doppler nebo Shadow Daggers Sapphire. Tvarovaná rukojeť umožní pevné uchopení, ale současně také provádění nejrůznějších parádiček.

Tvoji sbírku doplní také stylové pouzdro pro uložení, vše vloženo do úhledné krabičky, takže dýky Shadow Daggers jsou ideální také jako dárek.