224 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Zapomeň na mrňavé kudličky. Od nás máš přesné repliky nožů ze hry CS2 od rukojeti až po čepel. Precizně odvedená textura do detailů odpovídá svému pixelovému bratříčkovi. Použité skiny s lesklým lakem jsou stylové na pohled a také odolné vůči poškrábání.

Pokud CSko hraje třeba tvá drahá polovička, sourozenec nebo třeba šéfík z práce, se správně zvoleným nožem uděláš pěknou parádu a ještě si šplhneš. Svět CS2 není jenom o bojovém skillu, lootingu beden a dokonalé znalosti map, ale také o fajnových zbraních s vychytanými skiny, na které si odteď můžeš doopravdy sáhnout. I když zrovna nehraješ, máš něco ze své oblíbené gamesy kdykoli po ruce. Je libo nějaký cool suvenýr na výstavku? CS nože jsou ideálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost všem hráčům CS2.

CS2 nože představují základní výbavu každého hráče, jsou vyvedeny v široké nabídce skinů, aby sis našel svého oblíbence, nebo model, se kterým hraje tvůj oblíbený streamer. Máme pro vás širokou nabídku nožů, přehledně rozdělených do jednotlivých kategorií, abys rychle a jednoduše našel správnou variantu. Vybírat můžeš:

Karambit

Bajonet M9

Gut Knife

Motýlek/Butterfly (tréninková i ostrá varianta)

Flip Knife

Bowie

Huntsman

Shadow Daggers

CS2 nože - reálné repliky kudel z vaší oblíbené střílečky

Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je vysoce odolná a poskytuje ideální podklad pro nanesení barevného skinu. Potisk vzniká nanesením lesklého laku přímo na čepel, díky čemuž na povrch přesně přilne. Vzhledem ke kvalitě laku a moderní techniky nanesení nedochází k seškrábání či jinému opotřebení, které by snižovalo hodnotu nože.

Když je sejmete ze stojanu nebo vyndáte z pouzdra, oceníte ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajistí pevný a jistý úchop. Celá kolekce zbraní je inspirována klasickými i nejnovějšími přírůstky ve hře CS2, takže máte do své sbírky stále co přidávat.