197 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Zapomeň na mrňavé kudličky. Od nás máš přesné repliky nožů ze hry CS: GO od rukojeti až po čepel. Precizně odvedená textura do detailů odpovídá svému pixelovému bratříčkovi. Použité skiny s lesklým lakem jsou stylové na pohled a také odolné vůči poškrábání.

Pokud CSko hraje třeba tvá drahá polovička, sourozenec nebo třeba šéfík z práce, se správně zvoleným nožem uděláš pěknou parádu a ještě si šplhneš. Svět CS: GO není jenom o bojovém skillu, lootingu beden a dokonalé znalosti map, ale také o fajnových zbraních s vychytanými skiny, na které si odteď můžeš doopravdy sáhnout. I když zrovna nehraješ, máš něco ze své oblíbené gamesy kdykoli po ruce. Je libo nějaký cool suvenýr na výstavku? CS: Global Offensive nože jsou ideálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost všem hráčům CS: GO.

CS: GO nože představují základní výbavu každého hráče, jsou vyvedeny v široké nabídce skinů, aby sis našel svého oblíbence, nebo model, se kterým hraje tvůj oblíbený streamer. Máme pro vás širokou nabídku nožů, přehledně rozdělených do jednotlivých kategorií, abys rychle a jednoduše našel správnou variantu. Vybírat můžeš:

Karambit

Bajonet M9

Gut Knife

Motýlek/Butterfly (tréninková i ostrá varianta)

Flip Knife

Bowie

Huntsman

Shadow Daggers

CS:GO nože - reálné repliky kudel z vaší oblíbené střílečky

Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je vysoce odolná a poskytuje ideální podklad pro nanesení barevného skinu. Potisk vzniká nanesením lesklého laku přímo na čepel, díky čemuž na povrch přesně přilne. Vzhledem ke kvalitě laku a moderní techniky nanesení nedochází k seškrábání či jinému opotřebení, které by snižovalo hodnotu nože.

Když je sejmete ze stojanu nebo vyndáte z pouzdra, oceníte ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajistí pevný a jistý úchop. Celá kolekce zbraní je inspirována klasickými i nejnovějšími přírůstky ve hře CS: GO, takže máte do své sbírky stále co přidávat.