CS2 Bowie Knife

8 položek celkem

S CS: GO noži Bowie Knife teprve začíná ta správná řežba. Sběratelské repliky se stejně jako pravé vojenské nože vyznačují rovnou čepelí s prohnutým hrotem a masivní příčkou na začátku rukojeti. Zkrátka lovecká kudla, jak se sluší a patří. Díky velké čepeli na noži do detailu vyniknou všechny skiny.

Nejcennější Bowie Knife CS: GO skiny jsou opravdovou potěchou pro oči. Barevné skiny, jako Marble Fade, Slaughter nebo Doppler, si zaslouží přední místo na tvé výstavce. Pokud chceš do své sbírky něco umírněnějšího, pak je tady Bowie Knife Red Slaughter  nebo Bowie Knife Galaxy Black.
Kvalitní nerezová ocel je odolná vůči oděru a sedření povrchové vrstvy. Tento obr ti přijde ve stylové LOOT krabičce a s pouzdrem pro uložení.

Největší nůž CS:GO - Bowie Knife

Bowie nůž dostal své jméno po plukovníku Jamesi Bowiemu, který jej údajně nedal nikdy z ruky. S jeho pomocí se rovněž ubránil početné přesile při potyčce na písčině Vidalia v americké Louisianě. Tam po dohodnutém duelu došlo k vyhrocení situace, následné střelbě a boji na ostří nože – doslova. I přes střelná a bodná zranění James Bowie dokázal přežít a ubránit se přesile právě díky svému noži.

Bowie knife představuje robustní a těžký nůž, který je určen pro práci a také k boji. Vyznačuje se masivní rovnou čepelí o délce zhruba 18 cm se specificky vykrojeným hrotem. V současnosti jej můžete najít například ve výbavě lovců, vojáků pracovníků v lesnictví a všech, kteří se pohybují v přírodě.

CS: GO nože Bowie se vyznačují dlouhou čepelí vyrobenou z nerezové oceli a kvalitně zpracovanou rukojetí pro pevné uchopení. Čepele jsou opatřeny oficiálními skiny ze hry CS: GO, které jsou nanášeny přímo na povrch, takže jsou vysoce odolné proti poškrábání a sedření. Navíc díky přelakování dokonale vynikne textura každého skinu. Typ ostré čepele samozřejmě poslouží k řezání nebo krájení stejně dobře jako verze outdoorových nožů pro opravdové zálesáky.