262 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Hraješ CSko ve dne v noci, sázíš headshoty jako profík, kucháš jednoho soupeře za druhým, ale pořád máš pocit, že tvé vášni něco chybí? Máme pro tebe řešení – oficiální herní merch Counter Strike: Global Offensive.

Na Loot.cz pro tebe máme nože, odznáčky nebo klíčenky. Prohrabat se můžeš taky v tričkách a mikinách a vyladit svůj outfit od základu ve stylu tvé oblíbené hry.

CS: GO věci nejsou jen obyčejné hadříky a módní doplňky na tvoje klíče nebo batoh. Jsou to také oficiálně licencované sběratelské předměty s herní tematikou, ze kterých budeš mít radost a udělají dojem i na tvé kámoše. S těmito věcičkami snadno ukážeš ostatním, co je tvoje láska.

CS:GO nože

Odznáčky

CS:GO Klíčenky

Oblečení

CS: GO nože

CS: GO nože patří do základního bojového arzenálu každého hráče on-line střílečky Counter Strike: Global Offensive, přičemž k dispozici je několik druhů Každý z nich má navíc jedinečné potisky, které určují jejich vzácnost. TOP skiny teď můžete mít ve sbírce a v jejich reálné podobě. Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je vysoce odolná a poskytuje ideální podklad pro nanesení barevného skinu. Když je sejmete ze stojanu nebo vyndáte z pouzdra, oceníte ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajistí pevný a jistý úchop. Celá kolekce zbraní je inspirována klasickými i nejnovějšími přírůstky ve hře CS: GO, takže máte do své sbírky stále co přidávat.

CS: GO oblečení

Obměnit část šatníků nemusíš jen tehdy, když už ten mastný flek od pizzy nejde vyprat. Můžeš si prostě jen udělat radost novým kouskem oblečení s tematikou tvé oblíbené gamesy. V naší nabídce najdeš trička i teplé mikiny, takže v CSku si to budeš štrádovat po ulici klidně celý rok.

CS: GO doplňky

Doplňky s motivem CS: GO jsou vhodné pro připnutí na tašku, batoh nebo klíče. Jednoduše a současně efektivně každému ukážeš, čemu fandíš nejvíc. Klíčenky nebo odznaky jsou ideální cestou, jak nenápadně a přirozeně ukázat ostatním tvé názory a postoje. Fanoušci se pohybují úplně všude a toto je cool způsob, jak je poznat.