57 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Rozmanitý Fortnite merch na jednom místě, který můžeš nosit, sbírat nebo darovat. Máme toho tolik, že by se z něho dala postavit celá pevnost. Fortnite předměty nemusíš obdivovat zdálky, nastartuj svoji Fortnite kolekci hned teď. Tyto věcičky by každý hráč battleroyal hitu Fortnite měl mít doma.

Nepromeškej naše akce a pořiď si předměty, které ti sednou, dokud jsou skladem. V nabídce najdeš sběratelské figurky, outfity, které tě vymódí na párty i běžný den od hlavy až po paty, nebo stylové doplňky pro gaming. Vše s tematikou populární videohry Fortnite.

FORTNITE merch a víc

Fortnite patří do žánru Battle Royal her, který kombinuje prvky střílečky a budování, a v současnosti patří mezi nejoblíbenější free-to-play tituly. Je to takový fenomén, že do hry neustále přibývají nové eventy, skiny a postavy a s nadsázkou se dnes říká, že kdo něco znamená, má ve Fortnite zastoupení. Svoje schopnosti otestuješ v komunitě čítající okolo 350 milionů hráčů z celého světa, takže o soupeře rozhodně nouze nebude. Ať už paříš týmové režimy, nebo si to chceš rozdat proti stovce soupeřů sám za sebe, zažiješ pořádnou jízdu napříč celou herní mapou.

Jsi lidumil? Tak na Fortnite zapomeň. Na zmenšující mapě jsi pod nepřátelskou palbou a jestli rychle nenajdeš zbraně, předměty a zdroje, nemáš šanci vyhrát. A když nemáš akce dost, můžeš se pustit do budování své pevnosti.

Naskoč i ty na vlnu jedné z nejpopulárnějších Battle Royal her současnosti Fortnite a sbírej oficiálně licencovaný merch, který je určen pro opravdové fanoušky. Vypustili jsme do světa pořádnou várku herních předmětů, tak se připrav, ať ti je někdo nevyfoukne před nosem. Stejně jako každý hráč Fortnitu, tak i ty si na Loot.cz můžeš najít to, co potřebuješ. Máme pro tebe Funko POP! figurky s ikonickými charaktery, klíčenky a další věci. A jasně, že mezi nimi najdeš i legendární lamu.