CS2 Talon

14 položek celkem
Nahoru
Další produkty

CS:GO Talon je horkou novinkou ve světě Counter Strike a byl přidán při posledním rozšiřováním společně s CS:GO Ursus. Tvarem může připomínat CS:GO Karambit, ale v porovnání s ním je výrazně větší a robustnější. Největší rozdíl uvidíte na čepeli. Díry v horní části čepele a zuby nad nimi dodávají Talonu mimořádně agresivní vzhled.  Celý CS:GO Talon je z jednoho kusu oceli pro větší odolnost. 

Nůž Talon patří mezi nejnovější přírůstky do on-line střílečky CS:GO. Tak jestli nechceš donekonečna protáčet bedny a oční panenky, kolik že takhle ostrá kráska v digitální verzi stojí, pořiď si ji na našem e-shopu. Budeš ji mít na výstavce v reálné podobě a ještě za super cenu. Každý model je zhotoven z jednoho kusu ocele, na který je radost koukat i šmatat. 

Talon Knife si hned od vydání získal mezi hráči velkou oblibu. Svůj podíl na tom má fakt, že svým designem se částečně podobá ikonickému Karambitu. Proti němu je však větší, robustnější a má otvory v horní částí čepele. Nerezová čepel je navíc ozubená, díky čemuž ještě více vyniká jeho agresivní vzhled. Materiál čepele se vyznačuje zvýšenou tvrdostí, díky čemuž je vysoce odolný proti poškození nebo poškrábání struktury skinu. Repliky nožů Talon Knife jsou velmi detailně zpracovány a do nejmenších drobností odpovídají své herní předloze. K dispozici je celá řada skinů, takže si sám určíš vzácnost tohoto gamingového artefaktu. Tyhle „knajfy“ jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a svým vzhledem upoutají skalní hráče CSka i sběratele zbraní.