42 položek celkem
Nahoru
Další produkty

CS: GO Karambit je jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších nožů ve hře. Pro svoji obrovskou popularitu používá karambit mnoho známých hráčů a CS: GO streamerů. Svojí popularity dosáhl díky odlišnému vzhledu od ostatních nožů, skvěle provedeným animacím a luxusním skinům, které vyniknou na tomto noži v plné kráse. Karambit je prostě must have item pokud to s CS: GO myslíte vážně.

Zároveň je to jeden ze sběratelsky nejhodnotnějších kousků, co můžete mít ve své sbírce. Podívejte se na naši nabídku replik CS: GO karambitů těch nejlepších skinů a barev. Mezi nejvzácnější a vytoužené kousky patří například skiny Karambit Fade, Karambit Doppler Phase, Karambit Lore nebo Karambit Marble Fade. Nerezová ocel je pokryta kvalitní texturou, která vydrží a je odolná vůči poškrábání. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro prsty zajišťuje pevné a komfortní uchopení. Očko na konci zvyšuje bezpečnost během manipulace a proti nechtěnému vyklouznutí z ruky.

Ať už si karambit kupujete sobě pro radost nebo jako dárek, určitě vás potěší krásně vypracovaná dárková LOOTKNIFE krabička, udělaná přesně pro tento nůž.

Nejpopulárnější CS: GO nůž - Karambit

Historické prameny datují první zmínky o karambit nožích již do 11. století našeho letopočtu. Svůj původ mají na ostrovech v Indonésii a představovaly pracovní nože, které se používaly pro kuchání ryb, případně drobné zahrádkářské práce. Postupem času se nože etablovaly také jako zbraň v bojových uměních.

Do povědomí herní komunity se karambity dostaly zejména jako nůž ze střílečky Counter Strike. Dnes již není problém toto virtuální vlastnictví doplnit také o skutečnou repliku, která přesně a do detailů odpovídá digitální předloze. Nože CS: GO karambit jsou určeny pro všechny sběratele a fanoušky hry, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu.

Nůž vyniká především specificky zahnutou půlměsícovou čepelí, která odkazuje na tygří dráp. Čepel je zhotovena z masivního kusu nerezové oceli, která je pokryta detailní texturou inspirovanou skiny ze hry Counter Strike: Global Offensive. Provedení CS: GO skinu dopodrobna odpovídá herní předloze. Dokonalé reprodukce je dosaženo díky kvalitnímu lesklému laku. Ten je nanášen přímo na povrch, aby pevně přilnul. Současně je čepel opatřena speciální povrchovou úpravou, takže nedochází ke kosmetickému opotřebení, nebo dokonce seškrábání a znehodnocení. Díky tomu si CS: GO karambity zachovávání původní vzhled po velmi dlouhou dobu. Ostří čepele není jenom na okrasu, dokáže ledacos uříznout a jedná se o nůž se vším všudy.

Všechny karambit nože CS: GO se pyšní také unikátní rukojetí, která je tvarována pro pohodlné a pevné uchopení. Rukojeť je zakončena kroužkem pro malík nebo ukazovák – podle toho, zda karambit držíte v útočné, nebo obranné pozici – a zlepšuje stabilitu držení během práce či boje, respektive zabraňuje vypadnutí z ruky.

Jako doplněk si můžete ke karambitu objednat praktické pouzdro pro bezpečné uložení a přenášení, takže jej máte kdykoli po ruce. Délka čepele se pohybuje okolo 10 cm. Navíc vzhledem k zahnutému provedení působí nůž kompaktním dojmem, snadno se vměstná do dlaně a jednoduše se s ním manipuluje. Celková délka i s rukojetí pak dosahuje solidních 19 cm.