Doprava od 1900 Kč ZDARMA!

CS:GO Motýlek

35 položek celkem
Nahoru
Další produkty

CS: GO Butterfly Knife, česky též motýlkový nůž nebo motýlek, si získal mimořádnou oblibu u hráčů díky charakteristickému systému otvírání a unikátním herním animacím. Od jiných CS: GO nožů se odlišuje především možností provádět nejrůznější triky, kterým další body za styl přidává i správně zvolený skin.

Každý sběratel chce mít ve své kolekci ty nejvzácnější kousky. V případě Butterfly Knife nešlápneš vedle, když zvolíš CS: GO skiny Crimson Web, Case Hardened nebo Blue Steel, jedny z nejvzácnějších skinů, které můžeš ve hře stovky hodin vylootit, nebo u nás za pět minut koupit.
Vlastní skin je nanesen na čepel z kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti poškrábání a textura na ni vydrží beze změny po velmi dlouhou dobu. Speciální mechanismus umožňuje sepnutí rukojeti v pevné poloze a jistou manipulaci.

CS: GO nůž Motýlek dodáváme ve stylové LOOT krabičce, do které nůž padne jako ulitý.

Butterfly Knife (Motýlek) je k dispozici ve třech variantách:

Ostrý Motýlek

Tupý Motýlek

Tréningový motýlek/Butterfly

CS: GO butterfly neboli motýlek

Motýlek je určitým specifikem na poli nožů, protože je vysoce univerzální a dokáže plnit nejrůznější funkce. Pomineme-li jeho význam jako drsňáckého doplňku, poslouží především jako bodná zbraň, ale také je oblíbený pro bohaté možnosti triků, které s ním můžete předvádět ostatním. Pro tyto účely existují speciální tréninkové motýlky s tupou čepelí.

Nože motýlek patří mezi nejznámější nože ze hry Counter Strike: Global Offensive. Jedná se o základní výbavu bojového arzenálu, se kterou má tu čest jak ostřílený streamer, tak úplný zelenáč. Disponují celou řadou barevných potisků, které se liší podle vzácnosti a podílejí se na jedinečném vzhledu. Tím nejdůležitějším na celém noži je precizně zpracovaná čepel, která je zhotovena z odolné, nerezové oceli a vyvedena v některém ze šmrncovním CS: GO skinů. Textura skinu vzniká nanesením vysoce kvalitního lesklého laku přímo na čepel, takže nedochází k poškrábání ani opotřebení a je zajištěna mimořádně dlouhá životnost.

Čepele lze pořídit v ostré i tupé variantě. I když s ostřenou čepelí asi nenaporcujete steaky na víkendovou grilovačku zcela ideálně, úplný „tupoun“ to taky není, dá se s ním leccos nakrájet a je potřeba s ním zacházet opatrně. Varianta s tupou čepelí vypadá po stránce vzhledu stejně dobře, ale oproti své ostré kolegyni je bezpečnější a vhodná pro nácvik nejrůznějších fintiček a parádiček při zachování stejného počtu prstů, který jste měli před uzmutím.

Rukojeť je rovněž zhotovena z nerezové oceli a vyznačuje se rozmanitými provedeními, ať už jde o dominující barvy, nebo prohnutý design zlepšující úchop. Pokud patříte mezi hračičky, jistě oceníte, že CS: GO nože motýlek disponují kvalitně zpracovanými ložisky, která zvládnou stovky hodin tréninku i nejrůznějších triků bez známek opotřebení.

Proti nechtěnému otevření a poranění je CS: GO nůž motýlek opatřen praktickou pojistkou. Po uvolnění lze nůž snadno roztáhnout do základní pozice, přičemž v rozevřeném formátu je celková délka zhruba 24 cm. Ve složeném stavu pak dosahuje velmi kompaktních rozměrů, takže jej snadno uložíte do pouzdra na opasek či kapes oděvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení