55 položek celkem
Nahoru
Další produkty

CS: GO Butterfly Knife, česky též motýlkový nůž nebo motýlek, si získal mimořádnou oblibu u hráčů díky charakteristickému systému otvírání a unikátním herním animacím. Od jiných CS: GO nožů se odlišuje především možností provádět nejrůznější triky, kterým další body za styl přidává i správně zvolený skin.

Každý sběratel chce mít ve své kolekci ty nejvzácnější kousky. V případě Butterfly Knife nešlápneš vedle, když zvolíš CS: GO skiny Crimson Web, Case Hardened nebo Blue Steel, jedny z nejvzácnějších skinů, které můžeš ve hře stovky hodin vylootit, nebo u nás za pět minut koupit.
Vlastní skin je nanesen na čepel z kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti poškrábání a textura na ni vydrží beze změny po velmi dlouhou dobu. Speciální mechanismus umožňuje sepnutí rukojeti v pevné poloze a jistou manipulaci.

CS: GO nůž Motýlek dodáváme ve stylové LOOT krabičce, do které nůž padne jako ulitý.

Butterfly Knife (Motýlek) je k dispozici ve třech variantách:

Ostrý Motýlek

Tupý Motýlek

Tréningový motýlek/Butterfly

CS: GO butterfly neboli motýlek

Motýlek je určitým specifikem na poli nožů, protože je vysoce univerzální a dokáže plnit nejrůznější funkce. Pomineme-li jeho význam jako drsňáckého doplňku, poslouží především jako bodná zbraň, ale také je oblíbený pro bohaté možnosti triků, které s ním můžete předvádět ostatním. Pro tyto účely existují speciální tréninkové motýlky s tupou čepelí.

Nože motýlek patří mezi nejznámější nože ze hry Counter Strike: Global Offensive. Jedná se o základní výbavu bojového arzenálu, se kterou má tu čest jak ostřílený streamer, tak úplný zelenáč. Disponují celou řadou barevných potisků, které se liší podle vzácnosti a podílejí se na jedinečném vzhledu. Tím nejdůležitějším na celém noži je precizně zpracovaná čepel, která je zhotovena z odolné, nerezové oceli a vyvedena v některém ze šmrncovním CS: GO skinů. Textura skinu vzniká nanesením vysoce kvalitního lesklého laku přímo na čepel, takže nedochází k poškrábání ani opotřebení a je zajištěna mimořádně dlouhá životnost.

Čepele lze pořídit v ostré i tupé variantě. I když s ostřenou čepelí asi nenaporcujete steaky na víkendovou grilovačku zcela ideálně, úplný „tupoun“ to taky není, dá se s ním leccos nakrájet a je potřeba s ním zacházet opatrně. Varianta s tupou čepelí vypadá po stránce vzhledu stejně dobře, ale oproti své ostré kolegyni je bezpečnější a vhodná pro nácvik nejrůznějších fintiček a parádiček při zachování stejného počtu prstů, který jste měli před uzmutím.

Rukojeť je rovněž zhotovena z nerezové oceli a vyznačuje se rozmanitými provedeními, ať už jde o dominující barvy, nebo prohnutý design zlepšující úchop. Pokud patříte mezi hračičky, jistě oceníte, že CS: GO nože motýlek disponují kvalitně zpracovanými ložisky, která zvládnou stovky hodin tréninku i nejrůznějších triků bez známek opotřebení.

Proti nechtěnému otevření a poranění je CS: GO nůž motýlek opatřen praktickou pojistkou. Po uvolnění lze nůž snadno roztáhnout do základní pozice, přičemž v rozevřeném formátu je celková délka zhruba 24 cm. Ve složeném stavu pak dosahuje velmi kompaktních rozměrů, takže jej snadno uložíte do pouzdra na opasek či kapes oděvu.