CS2 Bajonet M9

23 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sběratelské nože Bayonet M9 s CS: GO skiny patří mezi nejimpozantnější kousky jak ve hře, tak v naší nabídce. Svůj podíl na tom má mimořádně dlouhá čepel a celková váha, což z nich dělá pořádné kuchací macky. Dej své sbírce punc jedinečnosti některým z nejvzácnějších skinů, mezi které patří Bayonet Marble Fade, Bayonet Gamma Doppler, Bayonet Lore, nebo M9 Bayonet Night pro umírněnější fanoušky CS: GO.

Tyto repliky Bayonet M9 CS: GO nožů se vyznačují precizním zpracováním do nejmenších detailů, od rukojeti až po poslední zoubek na nerezové čepeli. Naostřená čepel je pokryta jednolitou vrstvou laku s vybraným skinem, který je odolný vůči oděru a poškrábání. Kvalitně zpracovaná rukojeť je odolná proti poškození a pohodlně se drží v ruce. Součástí je stylová krabička.

Nejdrsnější nůž CS:GO - Bajonet M9

Bajonet M9 knife patří do skupiny nožů, které jsou určeny k univerzálnímu použití a taktickému boji zblízka. Velké oblibě se pak těší především u příslušníků amerického námořnictva U.S. Marines. Základem nože bajonet M9 je čepel z kvalitního kusu nerezové oceli, která je dlouhá zhruba 20 centimetrů. Na ni je nanesena vysoce detailní textura, která přesně odpovídá skinu ze hry CS: GO.

Protože je celý design navíc potažen další vrstvou laku, vyniknou všechny detaily a další jemnější prvky, kterými jsou CS: GO skiny pověstné. Šikmé zuby na hřbetu čepele dávají noži potřebnou ostrost pro zdolání i nepoddajných materiálů. Typickým znakem je rovněž středový otvor. Rukojeť se vyznačuje specifickým drážkováním a protiskluzovou úpravou, díky čemuž je zajištěn precizní grip a pevný úchop.